Imię AbantoZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abanto. Imię Abanto jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abanto, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abanto pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Nazwa Abanto na świecie

Abanto być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abanto jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abanto. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abanto jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abanto i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abanto na świecie

Zobacz mapę imienia Abanto

Jeśli rozważasz imię Abanto jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abanto, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abanto będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abanto jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abanto na mapie

 1. Peru Peru (147)
 2. Filipiny Filipiny (7)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (5)
 4. Włochy Włochy (2)
 5. Argentyna Argentyna (1)
 6. Belgia Belgia (1)
 7. Brazylia Brazylia (1)
 8. Hiszpania Hiszpania (1)
 9. Indonezja Indonezja (1)
 10. Indie Indie (1)
 11. Niger Niger (1)
 12. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abanto jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abanto, masz krewnego o imieniu Abanto, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abanto lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.