Imię AbdalsalamZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abdalsalam. Imię Abdalsalam jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abdalsalam, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abdalsalam pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Abdalsalam mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Abdalsalam, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Abdalsalam to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abdalsalam z powodu preferencji dla litery A.

Abdalsalam to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Abdalsalam to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Sudan, Libia, Arabia Saudyjska, Egipt i Indie są krajami, gdzie występuje najwięcej Abdalsalam. Abdalsalam zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Abdalsalam na świecie

Abdalsalam być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abdalsalam jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abdalsalam. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abdalsalam jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abdalsalam i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abdalsalam na świecie

Zobacz mapę imienia Abdalsalam

Jeśli rozważasz imię Abdalsalam jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abdalsalam, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abdalsalam będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abdalsalam jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abdalsalam na mapie

 1. Sudan Sudan (2181)
 2. Libia Libia (1653)
 3. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1224)
 4. Egipt Egipt (282)
 5. Indie Indie (86)
 6. Jordania Jordania (10)
 7. Szwecja Szwecja (9)
 8. Katar Katar (8)
 9. Anglia Anglia (5)
 10. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (4)
 11. Czad Czad (4)
 12. Rosja Rosja (3)
 13. Syria Syria (3)
 14. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (3)
 15. Pakistan Pakistan (2)
 16. Belgia Belgia (1)
 17. Brazylia Brazylia (1)
 18. Niemcy Niemcy (1)
 19. Erytrea Erytrea (1)
 20. Irak Irak (1)
 21. Iran Iran (1)
 22. Maroko Maroko (1)
 23. Malezja Malezja (1)
 24. Niderlandy Niderlandy (1)
 25. Tajlandia Tajlandia (1)
 26. Jemen Jemen (1)
 27. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abdalsalam jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abdalsalam, masz krewnego o imieniu Abdalsalam, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abdalsalam lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.