Imię IzamZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Izam. Imię Izam jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Izam, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Izam pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Izam to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Izam może być imieniem unisex.

W przypadku Izam mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Izam, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Izam można znaleźć częściej w tych krajach: Malezja, Indonezja, Hiszpania, Rosja i Nigeria. Istotne występowanie Izam w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Nazwa Izam na świecie

Izam być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Izam jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Izam. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Izam jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Izam i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Izam na świecie

Zobacz mapę imienia Izam

Jeśli rozważasz imię Izam jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Izam, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Izam będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Izam jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Izam na mapie

 1. Malezja Malezja (661)
 2. Indonezja Indonezja (227)
 3. Hiszpania Hiszpania (93)
 4. Rosja Rosja (63)
 5. Nigeria Nigeria (56)
 6. Brazylia Brazylia (48)
 7. Chile Chile (26)
 8. Indie Indie (19)
 9. Katar Katar (10)
 10. Uganda Uganda (9)
 11. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (8)
 12. Anglia Anglia (8)
 13. Pakistan Pakistan (7)
 14. Singapur Singapur (6)
 15. Turcja Turcja (5)
 16. Kanada Kanada (4)
 17. Sri Lanka Sri Lanka (4)
 18. Filipiny Filipiny (4)
 19. Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (2)
 20. Wenezuela Wenezuela (2)
 21. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
 22. Szwecja Szwecja (1)
 23. Tanzania Tanzania (1)
 24. Australia Australia (1)
 25. Azerbejdżan Azerbejdżan (1)
 26. Brunei Brunei (1)
 27. Egipt Egipt (1)
 28. Francja Francja (1)
 29. Szkocja Szkocja (1)
 30. Gujana Gujana (1)
 31. Maroko Maroko (1)
 32. Mauritius Mauritius (1)
 33. Meksyk Meksyk (1)
 34. Peru Peru (1)
 35. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (1)
 36. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Izam jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Izam, masz krewnego o imieniu Izam, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Izam lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.