NowakZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Nowak. Imię Nowak jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Nowak, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Nowak pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Nazwa Nowak na świecie

Nowak być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Nowak jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Nowak. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Nowak jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Nowak i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Nowak na świecie

Jeśli rozważasz imię Nowak jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Nowak, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Nowak będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Nowak jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Nowak na mapie

 1. Polska (188)
 2. Indonezja (49)
 3. Kanada (43)
 4. Stany Zjednoczone (40)
 5. Niemcy (23)
 6. Anglia (17)
 7. Tajlandia (8)
 8. Brazylia (7)
 9. Włochy (3)
 10. Pakistan (3)
 11. Francja (2)
 12. Belgia (1)
 13. Irlandia (1)
 14. Indie (1)
 15. Norwegia (1)
 16. Papua-Nowa Gwinea (1)
 17. Szwecja (1)
 18. Senegal (1)
 19. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Nowak jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Nowak, masz krewnego o imieniu Nowak, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Nowak lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.