Imię AafZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aaf. Imię Aaf jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aaf, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aaf pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Aaf mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aaf, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Aaf to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla dziewczynek, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Aaf na świecie

Aaf być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aaf jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aaf. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aaf jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aaf i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aaf na świecie

Zobacz mapę imienia Aaf

Jeśli rozważasz imię Aaf jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aaf, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aaf będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aaf jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aaf na mapie

 1. Indonezja Indonezja (309)
 2. Niderlandy Niderlandy (113)
 3. Pakistan Pakistan (67)
 4. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (30)
 5. Iran Iran (29)
 6. Indie Indie (21)
 7. Anglia Anglia (6)
 8. Tajlandia Tajlandia (5)
 9. Francja Francja (5)
 10. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (4)
 11. Afganistan Afganistan (4)
 12. Bangladesz Bangladesz (4)
 13. Rosja Rosja (3)
 14. Belgia Belgia (3)
 15. Malezja Malezja (2)
 16. Sudan Sudan (1)
 17. Singapur Singapur (1)
 18. Jemen Jemen (1)
 19. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 20. Austria Austria (1)
 21. Kostaryka Kostaryka (1)
 22. Kuwejt Kuwejt (1)
 23. Sri Lanka Sri Lanka (1)
 24. Nigeria Nigeria (1)
 25. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aaf jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aaf, masz krewnego o imieniu Aaf, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aaf lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.