Imię AagjeZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aagje. Imię Aagje jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aagje, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aagje pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Aagje mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aagje, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Aagje można znaleźć częściej w tych krajach: Niderlandy, Belgia, Niemcy, Stany Zjednoczone i Afryka Południowa. Istotne występowanie Aagje w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Aagje to imię dla dziewczynek, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Aagje z powodu preferencji dla litery A.

Aagje to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla dziewczynek, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Aagje na świecie

Aagje być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aagje jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aagje. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aagje jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aagje i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aagje na świecie

Zobacz mapę imienia Aagje

Jeśli rozważasz imię Aagje jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aagje, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aagje będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aagje jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aagje na mapie

 1. Niderlandy Niderlandy (279)
 2. Belgia Belgia (172)
 3. Niemcy Niemcy (22)
 4. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (19)
 5. Afryka Południowa Afryka Południowa (4)
 6. Francja Francja (3)
 7. Izrael Izrael (3)
 8. Tajlandia Tajlandia (3)
 9. Hiszpania Hiszpania (2)
 10. Anglia Anglia (2)
 11. Szwecja Szwecja (2)
 12. Brazylia Brazylia (1)
 13. Chile Chile (1)
 14. Dania Dania (1)
 15. Włochy Włochy (1)
 16. Norwegia Norwegia (1)
 17. Surinam Surinam (1)
 18. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aagje jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aagje, masz krewnego o imieniu Aagje, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aagje lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.