Imię AalbertZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aalbert. Imię Aalbert jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aalbert, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aalbert pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Aalbert to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Aalbert może być imieniem unisex.

W przypadku Aalbert mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aalbert, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Aalbert można znaleźć częściej w tych krajach: Niderlandy, Benin, Indie, Filipiny i Demokratyczna Republika Konga. Istotne występowanie Aalbert w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Aalbert to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Aalbert to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Niderlandy, Benin, Indie, Filipiny i Demokratyczna Republika Konga są krajami, gdzie występuje najwięcej Aalbert. Aalbert zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Aalbert na świecie

Aalbert być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aalbert jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aalbert. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aalbert jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aalbert i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aalbert na świecie

Zobacz mapę imienia Aalbert

Jeśli rozważasz imię Aalbert jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aalbert, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aalbert będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aalbert jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aalbert na mapie

 1. Niderlandy Niderlandy (28)
 2. Benin Benin (9)
 3. Indie Indie (6)
 4. Filipiny Filipiny (6)
 5. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (4)
 6. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (4)
 7. Anglia Anglia (3)
 8. Niemcy Niemcy (2)
 9. Francja Francja (2)
 10. Norwegia Norwegia (2)
 11. Afryka Południowa Afryka Południowa (2)
 12. Aruba Aruba (1)
 13. Kanada Kanada (1)
 14. Izrael Izrael (1)
 15. Włochy Włochy (1)
 16. Jamajka Jamajka (1)
 17. Malezja Malezja (1)
 18. Nigeria Nigeria (1)
 19. Rosja Rosja (1)
 20. Tajlandia Tajlandia (1)
 21. Tanzania Tanzania (1)
 22. Uganda Uganda (1)
 23. Zambia Zambia (1)
 24. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aalbert jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aalbert, masz krewnego o imieniu Aalbert, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aalbert lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.