Imię AatZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aat. Imię Aat jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aat, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aat pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Aat mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aat, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Aat można znaleźć częściej w tych krajach: Indonezja, Niderlandy, Irak, Indie i Pakistan. Istotne występowanie Aat w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Aat to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Aat z powodu preferencji dla litery A.

Aat to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Aat na świecie

Aat być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aat jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aat. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aat jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aat i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aat na świecie

Zobacz mapę imienia Aat

Jeśli rozważasz imię Aat jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aat, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aat będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aat jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aat na mapie

 1. Indonezja Indonezja (23734)
 2. Niderlandy Niderlandy (1071)
 3. Irak Irak (898)
 4. Indie Indie (72)
 5. Pakistan Pakistan (53)
 6. Tajlandia Tajlandia (27)
 7. Katar Katar (18)
 8. Malezja Malezja (13)
 9. Iran Iran (12)
 10. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (11)
 11. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (8)
 12. Afryka Południowa Afryka Południowa (8)
 13. Estonia Estonia (6)
 14. Anglia Anglia (5)
 15. Hiszpania Hiszpania (4)
 16. Francja Francja (3)
 17. Kambodża Kambodża (3)
 18. Rosja Rosja (2)
 19. Niemcy Niemcy (2)
 20. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 21. Oman Oman (1)
 22. Filipiny Filipiny (1)
 23. Austria Austria (1)
 24. Australia Australia (1)
 25. Tajwan Tajwan (1)
 26. Aruba Aruba (1)
 27. Azerbejdżan Azerbejdżan (1)
 28. Belgia Belgia (1)
 29. Zambia Zambia (1)
 30. Bułgaria Bułgaria (1)
 31. Brazylia Brazylia (1)
 32. Kanada Kanada (1)
 33. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 34. Kolumbia Kolumbia (1)
 35. Włochy Włochy (1)
 36. Japonia Japonia (1)
 37. Meksyk Meksyk (1)
 38. Nigeria Nigeria (1)
 39. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aat jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aat, masz krewnego o imieniu Aat, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aat lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.