Imię AatikaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aatika. Imię Aatika jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aatika, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aatika pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Aatika mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aatika, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Aatika można znaleźć częściej w tych krajach: Maroko, Arabia Saudyjska, Pakistan, Indie i Anglia. Istotne występowanie Aatika w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Aatika to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla dziewczynek, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Aatika to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Maroko, Arabia Saudyjska, Pakistan, Indie i Anglia są krajami, gdzie występuje najwięcej Aatika. Aatika zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla dziewczynek, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Aatika na świecie

Aatika być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aatika jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aatika. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aatika jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aatika i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aatika na świecie

Zobacz mapę imienia Aatika

Jeśli rozważasz imię Aatika jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aatika, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aatika będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aatika jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aatika na mapie

 1. Maroko Maroko (573)
 2. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (408)
 3. Pakistan Pakistan (216)
 4. Indie Indie (198)
 5. Anglia Anglia (30)
 6. Afryka Południowa Afryka Południowa (20)
 7. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (19)
 8. Algieria Algieria (14)
 9. Kanada Kanada (10)
 10. Indonezja Indonezja (6)
 11. Francja Francja (2)
 12. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (1)
 13. Chiny Chiny (1)
 14. Niemcy Niemcy (1)
 15. Hiszpania Hiszpania (1)
 16. Hongkong Hongkong (1)
 17. Malawi Malawi (1)
 18. Malezja Malezja (1)
 19. Norwegia Norwegia (1)
 20. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 21. Oman Oman (1)
 22. Szwecja Szwecja (1)
 23. Singapur Singapur (1)
 24. Tajlandia Tajlandia (1)
 25. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aatika jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aatika, masz krewnego o imieniu Aatika, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aatika lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.