Imię AbazaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abaza. Imię Abaza jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abaza, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abaza pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Abaza można znaleźć częściej w tych krajach: Egipt, Macedonia, Rosja, Niger i Nigeria. Istotne występowanie Abaza w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Abaza to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion unisex, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Abaza to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Egipt, Macedonia, Rosja, Niger i Nigeria są krajami, gdzie występuje najwięcej Abaza. Abaza zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem unisex, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Abaza na świecie

Abaza być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abaza jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abaza. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abaza jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abaza i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abaza na świecie

Zobacz mapę imienia Abaza

Jeśli rozważasz imię Abaza jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abaza, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abaza będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abaza jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abaza na mapie

 1. Egipt Egipt (152)
 2. Macedonia Macedonia (77)
 3. Rosja Rosja (53)
 4. Niger Niger (20)
 5. Nigeria Nigeria (20)
 6. Turcja Turcja (6)
 7. Gruzja Gruzja (4)
 8. Tajwan Tajwan (4)
 9. Algieria Algieria (3)
 10. Indonezja Indonezja (3)
 11. Burkina Faso Burkina Faso (2)
 12. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (2)
 13. Afganistan Afganistan (1)
 14. Austria Austria (1)
 15. Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (1)
 16. Belgia Belgia (1)
 17. Benin Benin (1)
 18. Kanada Kanada (1)
 19. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (1)
 20. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 21. Kamerun Kamerun (1)
 22. Etiopia Etiopia (1)
 23. Rumunia Rumunia (1)
 24. Szwecja Szwecja (1)
 25. Tunezja Tunezja (1)
 26. Jemen Jemen (1)
 27. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abaza jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abaza, masz krewnego o imieniu Abaza, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abaza lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.