Imię AbboudZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abboud. Imię Abboud jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abboud, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abboud pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Abboud to imię unisex, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Abboud może być imieniem unisex.

W przypadku Abboud mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Abboud, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Abboud to imię unisex, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abboud z powodu preferencji dla litery A.

Nazwa Abboud na świecie

Abboud być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abboud jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abboud. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abboud jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abboud i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abboud na świecie

Zobacz mapę imienia Abboud

Jeśli rozważasz imię Abboud jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abboud, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abboud będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abboud jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abboud na mapie

 1. Iran Iran (1520)
 2. Algieria Algieria (1494)
 3. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (991)
 4. Egipt Egipt (477)
 5. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (86)
 6. Szwecja Szwecja (57)
 7. Kuwejt Kuwejt (28)
 8. Katar Katar (26)
 9. Wenezuela Wenezuela (26)
 10. Brazylia Brazylia (19)
 11. Kanada Kanada (18)
 12. Jemen Jemen (16)
 13. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (14)
 14. Syria Syria (14)
 15. Jordania Jordania (7)
 16. Francja Francja (5)
 17. Bahrajn Bahrajn (4)
 18. Tajlandia Tajlandia (4)
 19. Tunezja Tunezja (4)
 20. Liban Liban (4)
 21. Niemcy Niemcy (3)
 22. Austria Austria (2)
 23. Australia Australia (2)
 24. Belgia Belgia (2)
 25. Dania Dania (2)
 26. Maroko Maroko (1)
 27. Mauretania Mauretania (1)
 28. Nigeria Nigeria (1)
 29. Oman Oman (1)
 30. Filipiny Filipiny (1)
 31. Pakistan Pakistan (1)
 32. Argentyna Argentyna (1)
 33. Rosja Rosja (1)
 34. Burkina Faso Burkina Faso (1)
 35. Czad Czad (1)
 36. Benin Benin (1)
 37. Chile Chile (1)
 38. Hiszpania Hiszpania (1)
 39. Finlandia Finlandia (1)
 40. Grenada Grenada (1)
 41. Grecja Grecja (1)
 42. Izrael Izrael (1)
 43. Irak Irak (1)
 44. Włochy Włochy (1)
 45. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abboud jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abboud, masz krewnego o imieniu Abboud, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abboud lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.