Imię AcelinaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Acelina. Imię Acelina jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Acelina, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Acelina pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Acelina mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Acelina, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Acelina to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla dziewczynek, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Acelina na świecie

Acelina być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Acelina jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Acelina. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Acelina jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Acelina i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Acelina na świecie

Zobacz mapę imienia Acelina

Jeśli rozważasz imię Acelina jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Acelina, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Acelina będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Acelina jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Acelina na mapie

 1. Brazylia Brazylia (1414)
 2. Haiti Haiti (73)
 3. Meksyk Meksyk (67)
 4. Indonezja Indonezja (25)
 5. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (18)
 6. Peru Peru (14)
 7. Argentyna Argentyna (13)
 8. Filipiny Filipiny (13)
 9. Wenezuela Wenezuela (6)
 10. Paragwaj Paragwaj (3)
 11. Kolumbia Kolumbia (2)
 12. Panama Panama (2)
 13. Salwador Salwador (2)
 14. Albania Albania (1)
 15. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 16. Honduras Honduras (1)
 17. Nigeria Nigeria (1)
 18. Nikaragua Nikaragua (1)
 19. Portugalia Portugalia (1)
 20. Wyspy Świętego Tomasza i Książęca Wyspy Świętego Tomasza i Książęca (1)
 21. Tajlandia Tajlandia (1)
 22. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 23. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Acelina jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Acelina, masz krewnego o imieniu Acelina, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Acelina lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.