Imię IliesZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Ilies. Imię Ilies jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Ilies, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Ilies pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Ilies mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Ilies, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Ilies to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery I, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Ilies z powodu preferencji dla litery I.

Nazwa Ilies na świecie

Ilies być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Ilies jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Ilies. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Ilies jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Ilies i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Ilies na świecie

Zobacz mapę imienia Ilies

Jeśli rozważasz imię Ilies jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Ilies, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Ilies będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Ilies jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Ilies na mapie

 1. Algieria Algieria (1010)
 2. Maroko Maroko (136)
 3. Hiszpania Hiszpania (74)
 4. Francja Francja (68)
 5. Niger Niger (27)
 6. Indie Indie (15)
 7. Malezja Malezja (9)
 8. Tunezja Tunezja (8)
 9. Iran Iran (8)
 10. Katar Katar (8)
 11. Belgia Belgia (7)
 12. Niemcy Niemcy (7)
 13. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (6)
 14. Mołdawia Mołdawia (6)
 15. Tajlandia Tajlandia (5)
 16. Brazylia Brazylia (5)
 17. Indonezja Indonezja (4)
 18. Anglia Anglia (3)
 19. Nigeria Nigeria (3)
 20. Rumunia Rumunia (3)
 21. Kirgistan Kirgistan (2)
 22. Filipiny Filipiny (2)
 23. Rosja Rosja (1)
 24. Szwecja Szwecja (1)
 25. Słowacja Słowacja (1)
 26. Ukraina Ukraina (1)
 27. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (1)
 28. Wenezuela Wenezuela (1)
 29. Bułgaria Bułgaria (1)
 30. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 31. Kanada Kanada (1)
 32. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 33. Kolumbia Kolumbia (1)
 34. Haiti Haiti (1)
 35. Naddniestrze Naddniestrze (1)
 36. Oman Oman (1)
 37. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Ilies jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Ilies, masz krewnego o imieniu Ilies, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Ilies lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.