Imię UlliZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Ulli. Imię Ulli jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Ulli, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Ulli pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Ulli to imię unisex, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Ulli może być imieniem unisex.

W przypadku Ulli mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Ulli, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Ulli można znaleźć częściej w tych krajach: Niemcy, Indie, Austria, Indonezja i Stany Zjednoczone. Istotne występowanie Ulli w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Ulli to imię unisex, które zaczyna się od litery U, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Ulli z powodu preferencji dla litery U.

Ulli to imię, które zaczyna się od litery U. Możesz je znaleźć w naszych listach imion unisex, które zaczynają się od U, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery U.

Podsumowując, Ulli to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Niemcy, Indie, Austria, Indonezja i Stany Zjednoczone są krajami, gdzie występuje najwięcej Ulli. Ulli zaczyna się od litery U i w zasadzie jest imieniem unisex, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Ulli na świecie

Ulli być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Ulli jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Ulli. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Ulli jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Ulli i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Ulli na świecie

Zobacz mapę imienia Ulli

Jeśli rozważasz imię Ulli jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Ulli, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Ulli będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Ulli jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Ulli na mapie

 1. Niemcy Niemcy (4095)
 2. Indie Indie (912)
 3. Austria Austria (383)
 4. Indonezja Indonezja (295)
 5. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (215)
 6. Filipiny Filipiny (205)
 7. Brazylia Brazylia (174)
 8. Kanada Kanada (78)
 9. Szwajcaria Szwajcaria (43)
 10. Szwecja Szwecja (31)
 11. Australia Australia (24)
 12. Estonia Estonia (23)
 13. Francja Francja (23)
 14. Anglia Anglia (23)
 15. Niderlandy Niderlandy (19)
 16. Afryka Południowa Afryka Południowa (17)
 17. Finlandia Finlandia (16)
 18. Belgia Belgia (13)
 19. Nigeria Nigeria (13)
 20. Nepal Nepal (12)
 21. Rosja Rosja (10)
 22. Tanzania Tanzania (10)
 23. Tajlandia Tajlandia (9)
 24. Włochy Włochy (8)
 25. Malezja Malezja (7)
 26. Wietnam Wietnam (4)
 27. Kambodża Kambodża (4)
 28. Portugalia Portugalia (4)
 29. Dania Dania (4)
 30. Panama Panama (3)
 31. Hiszpania Hiszpania (3)
 32. Singapur Singapur (3)
 33. Chorwacja Chorwacja (3)
 34. Irlandia Irlandia (2)
 35. Argentyna Argentyna (2)
 36. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
 37. Chiny Chiny (2)
 38. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (2)
 39. Hongkong Hongkong (2)
 40. Tajwan Tajwan (2)
 41. Wenezuela Wenezuela (1)
 42. Izrael Izrael (1)
 43. Japonia Japonia (1)
 44. Kenia Kenia (1)
 45. Kirgistan Kirgistan (1)
 46. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 47. Malta Malta (1)
 48. Namibia Namibia (1)
 49. Niger Niger (1)
 50. Boliwia Boliwia (1)
 51. Botswana Botswana (1)
 52. Norwegia Norwegia (1)
 53. Chile Chile (1)
 54. Kostaryka Kostaryka (1)
 55. Rumunia Rumunia (1)
 56. Somalia Somalia (1)
 57. Szkocja Szkocja (1)
 58. Turcja Turcja (1)
 59. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Ulli jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Ulli, masz krewnego o imieniu Ulli, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Ulli lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.