Imię ZhiliangZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Zhiliang. Imię Zhiliang jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Zhiliang, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Zhiliang pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Zhiliang można znaleźć częściej w tych krajach: Chiny, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone i Surinam. Istotne występowanie Zhiliang w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Podsumowując, Zhiliang to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Chiny, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone i Surinam są krajami, gdzie występuje najwięcej Zhiliang. Zhiliang zaczyna się od litery Z i w zasadzie jest imieniem unisex, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Zhiliang na świecie

Zhiliang być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Zhiliang jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Zhiliang. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Zhiliang jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Zhiliang i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Zhiliang na świecie

Zobacz mapę imienia Zhiliang

Jeśli rozważasz imię Zhiliang jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Zhiliang, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Zhiliang będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Zhiliang jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Zhiliang na mapie

 1. Chiny Chiny (488371)
 2. Tajwan Tajwan (4753)
 3. Tajlandia Tajlandia (98)
 4. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (96)
 5. Surinam Surinam (49)
 6. Kanada Kanada (16)
 7. Singapur Singapur (11)
 8. Hiszpania Hiszpania (9)
 9. Francja Francja (7)
 10. Malezja Malezja (7)
 11. Australia Australia (5)
 12. Hongkong Hongkong (5)
 13. Szwecja Szwecja (5)
 14. Brazylia Brazylia (4)
 15. Anglia Anglia (4)
 16. Chile Chile (3)
 17. Ekwador Ekwador (3)
 18. Belize Belize (2)
 19. Niemcy Niemcy (2)
 20. Norwegia Norwegia (2)
 21. Wenezuela Wenezuela (1)
 22. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 23. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 24. Indonezja Indonezja (1)
 25. Włochy Włochy (1)
 26. Japonia Japonia (1)
 27. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 28. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 29. Peru Peru (1)
 30. Katar Katar (1)
 31. Senegal Senegal (1)
 32. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Zhiliang jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Zhiliang, masz krewnego o imieniu Zhiliang, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Zhiliang lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.