Imię ZiemowitZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Ziemowit. Imię Ziemowit jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Ziemowit, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Ziemowit pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Ziemowit mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Ziemowit, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Ziemowit można znaleźć częściej w tych krajach: Polska, Stany Zjednoczone, Anglia, Norwegia i Szwecja. Istotne występowanie Ziemowit w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Podsumowując, Ziemowit to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Polska, Stany Zjednoczone, Anglia, Norwegia i Szwecja są krajami, gdzie występuje najwięcej Ziemowit. Ziemowit zaczyna się od litery Z i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Ziemowit na świecie

Ziemowit być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Ziemowit jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Ziemowit. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Ziemowit jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Ziemowit i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Ziemowit na świecie

Zobacz mapę imienia Ziemowit

Jeśli rozważasz imię Ziemowit jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Ziemowit, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Ziemowit będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Ziemowit jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Ziemowit na mapie

 1. Polska Polska (4288)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (24)
 3. Anglia Anglia (20)
 4. Norwegia Norwegia (5)
 5. Szwecja Szwecja (3)
 6. Niemcy Niemcy (2)
 7. Niderlandy Niderlandy (2)
 8. Austria Austria (1)
 9. Australia Australia (1)
 10. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 11. Dania Dania (1)
 12. Francja Francja (1)
 13. Irlandia Irlandia (1)
 14. Katar Katar (1)
 15. Rosja Rosja (1)
 16. Tajlandia Tajlandia (1)
 17. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 18. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Ziemowit jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Ziemowit, masz krewnego o imieniu Ziemowit, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Ziemowit lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.