Imię AafkeZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aafke. Imię Aafke jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aafke, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aafke pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Podsumowując, Aafke to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Niderlandy, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Afryka Południowa i Belgia są krajami, gdzie występuje najwięcej Aafke. Aafke zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla dziewczynek, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Aafke na świecie

Aafke być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aafke jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aafke. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aafke jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aafke i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aafke na świecie

Zobacz mapę imienia Aafke

Jeśli rozważasz imię Aafke jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aafke, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aafke będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aafke jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aafke na mapie

 1. Niderlandy Niderlandy (2952)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (31)
 3. Szwajcaria Szwajcaria (20)
 4. Afryka Południowa Afryka Południowa (18)
 5. Belgia Belgia (16)
 6. Anglia Anglia (10)
 7. Tajlandia Tajlandia (9)
 8. Niemcy Niemcy (8)
 9. Brazylia Brazylia (5)
 10. Austria Austria (2)
 11. Australia Australia (2)
 12. Kanada Kanada (2)
 13. Włochy Włochy (2)
 14. Dania Dania (1)
 15. Hiszpania Hiszpania (1)
 16. Etiopia Etiopia (1)
 17. Francja Francja (1)
 18. Szkocja Szkocja (1)
 19. Indonezja Indonezja (1)
 20. Islandia Islandia (1)
 21. Meksyk Meksyk (1)
 22. Norwegia Norwegia (1)
 23. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 24. Oman Oman (1)
 25. Szwecja Szwecja (1)
 26. Singapur Singapur (1)
 27. Surinam Surinam (1)
 28. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aafke jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aafke, masz krewnego o imieniu Aafke, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aafke lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.