Imię AbbateZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abbate. Imię Abbate jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abbate, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abbate pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Abbate można znaleźć częściej w tych krajach: Włochy, Stany Zjednoczone, Brazylia, Szwajcaria i Kamerun. Istotne występowanie Abbate w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Nazwa Abbate na świecie

Abbate być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abbate jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abbate. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abbate jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abbate i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abbate na świecie

Zobacz mapę imienia Abbate

Jeśli rozważasz imię Abbate jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abbate, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abbate będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abbate jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abbate na mapie

 1. Włochy Włochy (135)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (10)
 3. Brazylia Brazylia (2)
 4. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 5. Kamerun Kamerun (1)
 6. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (1)
 7. Kazachstan Kazachstan (1)
 8. Liban Liban (1)
 9. Rumunia Rumunia (1)
 10. Turcja Turcja (1)
 11. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abbate jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abbate, masz krewnego o imieniu Abbate, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abbate lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.