Imię AbbotZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abbot. Imię Abbot jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abbot, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abbot pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Abbot mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Abbot, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Abbot to imię unisex, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abbot z powodu preferencji dla litery A.

Nazwa Abbot na świecie

Abbot być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abbot jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abbot. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abbot jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abbot i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abbot na świecie

Zobacz mapę imienia Abbot

Jeśli rozważasz imię Abbot jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abbot, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abbot będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abbot jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abbot na mapie

 1. Indonezja Indonezja (238)
 2. Nigeria Nigeria (166)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (157)
 4. Zimbabwe Zimbabwe (30)
 5. Uganda Uganda (17)
 6. Afryka Południowa Afryka Południowa (15)
 7. Indie Indie (15)
 8. Filipiny Filipiny (12)
 9. Chiny Chiny (10)
 10. Izrael Izrael (9)
 11. Kenia Kenia (8)
 12. Pakistan Pakistan (8)
 13. Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (5)
 14. Egipt Egipt (4)
 15. Zambia Zambia (3)
 16. Australia Australia (3)
 17. Tanzania Tanzania (2)
 18. Anglia Anglia (2)
 19. Rosja Rosja (2)
 20. Tajlandia Tajlandia (1)
 21. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (1)
 22. Afganistan Afganistan (1)
 23. Argentyna Argentyna (1)
 24. Kanada Kanada (1)
 25. Ekwador Ekwador (1)
 26. Finlandia Finlandia (1)
 27. Ghana Ghana (1)
 28. Hongkong Hongkong (1)
 29. Irlandia Irlandia (1)
 30. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 31. Liberia Liberia (1)
 32. Malezja Malezja (1)
 33. Namibia Namibia (1)
 34. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (1)
 35. Szwecja Szwecja (1)
 36. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abbot jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abbot, masz krewnego o imieniu Abbot, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abbot lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.