Imię AbdeenZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abdeen. Imię Abdeen jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abdeen, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abdeen pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Abdeen to imię unisex, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Abdeen może być imieniem unisex.

W przypadku Abdeen mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Abdeen, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Abdeen można znaleźć częściej w tych krajach: Sudan, Egipt, Arabia Saudyjska, Syria i Sri Lanka. Istotne występowanie Abdeen w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Abdeen to imię unisex, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abdeen z powodu preferencji dla litery A.

Abdeen to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion unisex, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Abdeen na świecie

Abdeen być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abdeen jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abdeen. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abdeen jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abdeen i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abdeen na świecie

Zobacz mapę imienia Abdeen

Jeśli rozważasz imię Abdeen jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abdeen, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abdeen będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abdeen jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abdeen na mapie

 1. Sudan Sudan (4759)
 2. Egipt Egipt (1388)
 3. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (758)
 4. Syria Syria (715)
 5. Sri Lanka Sri Lanka (286)
 6. Kuwejt Kuwejt (142)
 7. Jordania Jordania (82)
 8. Nigeria Nigeria (76)
 9. Irak Irak (68)
 10. Indie Indie (58)
 11. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (48)
 12. Pakistan Pakistan (34)
 13. Terytorium Palestyńskie Terytorium Palestyńskie (19)
 14. Katar Katar (15)
 15. Liban Liban (11)
 16. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (9)
 17. Ghana Ghana (9)
 18. Tajwan Tajwan (5)
 19. Anglia Anglia (5)
 20. Izrael Izrael (4)
 21. Jemen Jemen (3)
 22. Afryka Południowa Afryka Południowa (2)
 23. Oman Oman (2)
 24. Filipiny Filipiny (2)
 25. Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
 26. Zimbabwe Zimbabwe (1)
 27. Angola Angola (1)
 28. Australia Australia (1)
 29. Bahrajn Bahrajn (1)
 30. Kanada Kanada (1)
 31. Francja Francja (1)
 32. Libia Libia (1)
 33. Szwecja Szwecja (1)
 34. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abdeen jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abdeen, masz krewnego o imieniu Abdeen, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abdeen lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.