Imię EmeteriaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Emeteria. Imię Emeteria jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Emeteria, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Emeteria pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Emeteria mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Emeteria, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Emeteria można znaleźć częściej w tych krajach: Meksyk, Filipiny, Peru, Argentyna i Boliwia. Istotne występowanie Emeteria w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Emeteria to imię dla dziewczynek, które zaczyna się od litery E, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Emeteria z powodu preferencji dla litery E.

Nazwa Emeteria na świecie

Emeteria być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Emeteria jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Emeteria. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Emeteria jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Emeteria i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Emeteria na świecie

Zobacz mapę imienia Emeteria

Jeśli rozważasz imię Emeteria jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Emeteria, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Emeteria będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Emeteria jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Emeteria na mapie

 1. Meksyk Meksyk (3119)
 2. Filipiny Filipiny (2570)
 3. Peru Peru (923)
 4. Argentyna Argentyna (805)
 5. Boliwia Boliwia (580)
 6. Paragwaj Paragwaj (499)
 7. Gwatemala Gwatemala (331)
 8. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (248)
 9. Wenezuela Wenezuela (169)
 10. Honduras Honduras (150)
 11. Hiszpania Hiszpania (133)
 12. Kolumbia Kolumbia (130)
 13. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (130)
 14. Salwador Salwador (104)
 15. Brazylia Brazylia (68)
 16. Chile Chile (45)
 17. Nikaragua Nikaragua (25)
 18. Panama Panama (22)
 19. Urugwaj Urugwaj (15)
 20. Belize Belize (8)
 21. Kostaryka Kostaryka (5)
 22. Kuba Kuba (5)
 23. Ekwador Ekwador (5)
 24. Anglia Anglia (3)
 25. Indie Indie (2)
 26. Kanada Kanada (1)
 27. Norwegia Norwegia (1)
 28. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (1)
 29. Singapur Singapur (1)
 30. Uganda Uganda (1)
 31. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Emeteria jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Emeteria, masz krewnego o imieniu Emeteria, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Emeteria lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.