Imię EstesZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Estes. Imię Estes jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Estes, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Estes pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Estes mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Estes, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Estes to imię unisex, które zaczyna się od litery E, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Estes z powodu preferencji dla litery E.

Podsumowując, Estes to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Stany Zjednoczone, Indonezja, Filipiny, Nigeria i Brazylia są krajami, gdzie występuje najwięcej Estes. Estes zaczyna się od litery E i w zasadzie jest imieniem unisex, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Estes na świecie

Estes być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Estes jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Estes. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Estes jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Estes i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Estes na świecie

Zobacz mapę imienia Estes

Jeśli rozważasz imię Estes jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Estes, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Estes będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Estes jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Estes na mapie

 1. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (545)
 2. Indonezja Indonezja (29)
 3. Filipiny Filipiny (7)
 4. Nigeria Nigeria (6)
 5. Brazylia Brazylia (3)
 6. Zambia Zambia (3)
 7. Kanada Kanada (2)
 8. Zimbabwe Zimbabwe (2)
 9. Argentyna Argentyna (1)
 10. Bułgaria Bułgaria (1)
 11. Benin Benin (1)
 12. Francja Francja (1)
 13. Kazachstan Kazachstan (1)
 14. Pakistan Pakistan (1)
 15. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Estes jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Estes, masz krewnego o imieniu Estes, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Estes lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.