KulikZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Kulik. Imię Kulik jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Kulik, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Kulik pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Nazwa Kulik na świecie

Kulik być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Kulik jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Kulik. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Kulik jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Kulik i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Kulik na świecie

Jeśli rozważasz imię Kulik jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Kulik, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Kulik będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Kulik jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Kulik na mapie

 1. Indonezja (82)
 2. Papua-Nowa Gwinea (13)
 3. Gruzja (10)
 4. Rosja (10)
 5. Turcja (10)
 6. Indie (9)
 7. Armenia (5)
 8. Słowacja (4)
 9. Stany Zjednoczone (3)
 10. Brazylia (1)
 11. Białoruś (1)
 12. Republika Czeska (1)
 13. Kambodża (1)
 14. Nepal (1)
 15. Filipiny (1)
 16. Pakistan (1)
 17. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Kulik jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Kulik, masz krewnego o imieniu Kulik, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Kulik lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.