LiiaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Liia. Imię Liia jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Liia, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Liia pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Nazwa Liia na świecie

Liia być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Liia jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Liia. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Liia jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Liia i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Liia na świecie

Jeśli rozważasz imię Liia jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Liia, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Liia będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Liia jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Liia na mapie

 1. Estonia (1007)
 2. Finlandia (78)
 3. Stany Zjednoczone (69)
 4. Indie (35)
 5. Szwecja (14)
 6. Niderlandy (12)
 7. Rosja (10)
 8. Anglia (9)
 9. Tajlandia (6)
 10. Brazylia (5)
 11. Mołdawia (4)
 12. Filipiny (3)
 13. Kanada (3)
 14. Francja (3)
 15. Włochy (3)
 16. Litwa (3)
 17. Niemcy (2)
 18. Dania (2)
 19. Indonezja (2)
 20. Norwegia (1)
 21. Panama (1)
 22. Serbia (1)
 23. Argentyna (1)
 24. Australia (1)
 25. Ukraina (1)
 26. Kolumbia (1)
 27. Wenezuela (1)
 28. Republika Czeska (1)
 29. Falklandy (1)
 30. Szkocja (1)
 31. Gruzja (1)
 32. Abchazja (1)
 33. Grecja (1)
 34. Izrael (1)
 35. Kambodża (1)
 36. Luksemburg (1)
 37. Meksyk (1)
 38. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Liia jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Liia, masz krewnego o imieniu Liia, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Liia lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.