Imię TruongZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Truong. Imię Truong jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Truong, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Truong pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Truong można znaleźć częściej w tych krajach: Wietnam, Stany Zjednoczone, Tajlandia, Malezja i Kambodża. Istotne występowanie Truong w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Truong to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery T, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Truong z powodu preferencji dla litery T.

Nazwa Truong na świecie

Truong być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Truong jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Truong. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Truong jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Truong i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Truong na świecie

Zobacz mapę imienia Truong

Jeśli rozważasz imię Truong jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Truong, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Truong będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Truong jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Truong na mapie

 1. Wietnam Wietnam (555961)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (2933)
 3. Tajlandia Tajlandia (490)
 4. Malezja Malezja (382)
 5. Kambodża Kambodża (310)
 6. Kanada Kanada (294)
 7. Australia Australia (93)
 8. Niemcy Niemcy (72)
 9. Francja Francja (62)
 10. Szwecja Szwecja (45)
 11. Norwegia Norwegia (41)
 12. Anglia Anglia (37)
 13. Republika Czeska Republika Czeska (27)
 14. Singapur Singapur (21)
 15. Dania Dania (21)
 16. Katar Katar (20)
 17. Tajwan Tajwan (18)
 18. Rosja Rosja (15)
 19. Belgia Belgia (14)
 20. Finlandia Finlandia (10)
 21. Austria Austria (8)
 22. Brazylia Brazylia (8)
 23. Szwajcaria Szwajcaria (8)
 24. Japonia Japonia (8)
 25. Korea Południowa Korea Południowa (7)
 26. Niderlandy Niderlandy (4)
 27. Włochy Włochy (4)
 28. Chiny Chiny (3)
 29. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 30. Filipiny Filipiny (1)
 31. Argentyna Argentyna (1)
 32. Pakistan Pakistan (1)
 33. Brunei Brunei (1)
 34. Słowacja Słowacja (1)
 35. Białoruś Białoruś (1)
 36. Vanuatu Vanuatu (1)
 37. Szkocja Szkocja (1)
 38. Walia Walia (1)
 39. Guam Guam (1)
 40. Hongkong Hongkong (1)
 41. Węgry Węgry (1)
 42. Irlandia Irlandia (1)
 43. Luksemburg Luksemburg (1)
 44. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Truong jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Truong, masz krewnego o imieniu Truong, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Truong lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.