Imię ZijianZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Zijian. Imię Zijian jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Zijian, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Zijian pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Zijian mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Zijian, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Zijian można znaleźć częściej w tych krajach: Chiny, Tajwan, Stany Zjednoczone, Tajlandia i Kanada. Istotne występowanie Zijian w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Nazwa Zijian na świecie

Zijian być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Zijian jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Zijian. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Zijian jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Zijian i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Zijian na świecie

Zobacz mapę imienia Zijian

Jeśli rozważasz imię Zijian jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Zijian, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Zijian będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Zijian jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Zijian na mapie

 1. Chiny Chiny (266211)
 2. Tajwan Tajwan (1566)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (143)
 4. Tajlandia Tajlandia (99)
 5. Kanada Kanada (19)
 6. Francja Francja (17)
 7. Malezja Malezja (15)
 8. Singapur Singapur (14)
 9. Australia Australia (10)
 10. Szwecja Szwecja (10)
 11. Hongkong Hongkong (8)
 12. Anglia Anglia (7)
 13. Brazylia Brazylia (5)
 14. Niemcy Niemcy (3)
 15. Japonia Japonia (3)
 16. Niderlandy Niderlandy (3)
 17. Szwajcaria Szwajcaria (2)
 18. Szkocja Szkocja (2)
 19. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 20. Austria Austria (1)
 21. Belgia Belgia (1)
 22. Belize Belize (1)
 23. Dania Dania (1)
 24. Hiszpania Hiszpania (1)
 25. Węgry Węgry (1)
 26. Irlandia Irlandia (1)
 27. Włochy Włochy (1)
 28. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 29. Meksyk Meksyk (1)
 30. Norwegia Norwegia (1)
 31. Rosja Rosja (1)
 32. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Zijian jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Zijian, masz krewnego o imieniu Zijian, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Zijian lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.