Imię AbagailZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abagail. Imię Abagail jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abagail, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abagail pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Podsumowując, Abagail to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Stany Zjednoczone, Nigeria, Filipiny, Afryka Południowa i Anglia są krajami, gdzie występuje najwięcej Abagail. Abagail zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla dziewczynek, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Abagail na świecie

Abagail być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abagail jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abagail. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abagail jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abagail i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abagail na świecie

Zobacz mapę imienia Abagail

Jeśli rozważasz imię Abagail jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abagail, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abagail będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abagail jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abagail na mapie

 1. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (557)
 2. Nigeria Nigeria (80)
 3. Filipiny Filipiny (42)
 4. Afryka Południowa Afryka Południowa (22)
 5. Anglia Anglia (18)
 6. Kanada Kanada (15)
 7. Australia Australia (4)
 8. Bahamy Bahamy (3)
 9. Gujana Gujana (3)
 10. Malezja Malezja (3)
 11. Zimbabwe Zimbabwe (2)
 12. Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (2)
 13. Argentyna Argentyna (1)
 14. Brazylia Brazylia (1)
 15. Kamerun Kamerun (1)
 16. Chiny Chiny (1)
 17. Niemcy Niemcy (1)
 18. Szkocja Szkocja (1)
 19. Irlandia Irlandia (1)
 20. Włochy Włochy (1)
 21. Kenia Kenia (1)
 22. Meksyk Meksyk (1)
 23. Pakistan Pakistan (1)
 24. Puerto Rico Puerto Rico (1)
 25. Sudan Sudan (1)
 26. Tajlandia Tajlandia (1)
 27. Wenezuela Wenezuela (1)
 28. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (1)
 29. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abagail jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abagail, masz krewnego o imieniu Abagail, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abagail lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.