Imię AbaiZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abai. Imię Abai jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abai, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abai pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Abai to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Abai może być imieniem unisex.

Ponieważ Abai to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abai z powodu preferencji dla litery A.

Nazwa Abai na świecie

Abai być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abai jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abai. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abai jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abai i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abai na świecie

Zobacz mapę imienia Abai

Jeśli rozważasz imię Abai jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abai, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abai będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abai jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abai na mapie

 1. Kazachstan Kazachstan (4146)
 2. Uzbekistan Uzbekistan (3610)
 3. Indie Indie (2248)
 4. Indonezja Indonezja (392)
 5. Nigeria Nigeria (367)
 6. Czad Czad (247)
 7. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (222)
 8. Malezja Malezja (75)
 9. Filipiny Filipiny (39)
 10. Tajwan Tajwan (28)
 11. Pakistan Pakistan (25)
 12. Rosja Rosja (24)
 13. Kirgistan Kirgistan (20)
 14. Niger Niger (20)
 15. Nepal Nepal (18)
 16. Mongolia Mongolia (18)
 17. Ukraina Ukraina (10)
 18. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (10)
 19. Burkina Faso Burkina Faso (9)
 20. Chiny Chiny (9)
 21. Iran Iran (8)
 22. Kanada Kanada (5)
 23. Kamerun Kamerun (4)
 24. Anglia Anglia (4)
 25. Senegal Senegal (2)
 26. Tajlandia Tajlandia (2)
 27. Uganda Uganda (2)
 28. Afryka Południowa Afryka Południowa (2)
 29. Gruzja Gruzja (2)
 30. Izrael Izrael (2)
 31. Kenia Kenia (2)
 32. Afganistan Afganistan (1)
 33. Sudan Sudan (1)
 34. Benin Benin (1)
 35. Somalia Somalia (1)
 36. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (1)
 37. Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
 38. Turkmenistan Turkmenistan (1)
 39. Niemcy Niemcy (1)
 40. Hiszpania Hiszpania (1)
 41. Etiopia Etiopia (1)
 42. Japonia Japonia (1)
 43. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 44. Liberia Liberia (1)
 45. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abai jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abai, masz krewnego o imieniu Abai, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abai lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.