Imię AbayaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Abaya. Imię Abaya jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Abaya, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Abaya pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Abaya można znaleźć częściej w tych krajach: Etiopia, Czad, Sri Lanka, Kamerun i Iran. Istotne występowanie Abaya w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Abaya to imię unisex, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Abaya z powodu preferencji dla litery A.

Abaya to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion unisex, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Nazwa Abaya na świecie

Abaya być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Abaya jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Abaya. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Abaya jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Abaya i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Abaya na świecie

Zobacz mapę imienia Abaya

Jeśli rozważasz imię Abaya jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Abaya, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Abaya będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Abaya jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Abaya na mapie

 1. Etiopia Etiopia (1849)
 2. Czad Czad (433)
 3. Sri Lanka Sri Lanka (429)
 4. Kamerun Kamerun (391)
 5. Iran Iran (269)
 6. Indie Indie (204)
 7. Nigeria Nigeria (137)
 8. Niger Niger (99)
 9. Irak Irak (97)
 10. Egipt Egipt (87)
 11. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (38)
 12. Mauretania Mauretania (23)
 13. Filipiny Filipiny (22)
 14. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (21)
 15. Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (16)
 16. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (13)
 17. Indonezja Indonezja (11)
 18. Benin Benin (8)
 19. Kenia Kenia (8)
 20. Izrael Izrael (7)
 21. Nepal Nepal (7)
 22. Anglia Anglia (6)
 23. Kazachstan Kazachstan (5)
 24. Rosja Rosja (2)
 25. Jemen Jemen (2)
 26. Afganistan Afganistan (2)
 27. Kanada Kanada (2)
 28. Malezja Malezja (2)
 29. Senegal Senegal (1)
 30. Uganda Uganda (1)
 31. Finlandia Finlandia (1)
 32. Francja Francja (1)
 33. Norwegia Norwegia (1)
 34. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Abaya jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Abaya, masz krewnego o imieniu Abaya, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Abaya lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.