Imię GalesZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Gales. Imię Gales jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Gales, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Gales pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Gales to imię unisex, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Gales może być imieniem unisex.

W przypadku Gales mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Gales, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Gales to imię unisex, które zaczyna się od litery G, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Gales z powodu preferencji dla litery G.

Podsumowując, Gales to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Indonezja, Stany Zjednoczone, Indie, Filipiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie są krajami, gdzie występuje najwięcej Gales. Gales zaczyna się od litery G i w zasadzie jest imieniem unisex, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Gales na świecie

Gales być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Gales jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Gales. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Gales jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Gales i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Gales na świecie

Zobacz mapę imienia Gales

Jeśli rozważasz imię Gales jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Gales, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Gales będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Gales jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Gales na mapie

 1. Indonezja Indonezja (121)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (54)
 3. Indie Indie (42)
 4. Filipiny Filipiny (10)
 5. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (8)
 6. Kolumbia Kolumbia (8)
 7. Wenezuela Wenezuela (6)
 8. Brazylia Brazylia (4)
 9. Peru Peru (3)
 10. Zimbabwe Zimbabwe (2)
 11. Iran Iran (2)
 12. Meksyk Meksyk (2)
 13. Nikaragua Nikaragua (2)
 14. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (2)
 15. Tajlandia Tajlandia (2)
 16. Angola Angola (1)
 17. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (1)
 18. Republika Konga Republika Konga (1)
 19. Chile Chile (1)
 20. Chiny Chiny (1)
 21. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (1)
 22. Ekwador Ekwador (1)
 23. Hiszpania Hiszpania (1)
 24. Francja Francja (1)
 25. Izrael Izrael (1)
 26. Kazachstan Kazachstan (1)
 27. Liberia Liberia (1)
 28. Nepal Nepal (1)
 29. Rumunia Rumunia (1)
 30. Uganda Uganda (1)
 31. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Gales jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Gales, masz krewnego o imieniu Gales, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Gales lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.