Imię NugzarZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Nugzar. Imię Nugzar jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Nugzar, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Nugzar pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Nugzar to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Nugzar może być imieniem unisex.

W przypadku Nugzar mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Nugzar, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Nugzar to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery N, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Nugzar z powodu preferencji dla litery N.

Nugzar to imię, które zaczyna się od litery N. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od N, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery N.

Podsumowując, Nugzar to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Gruzja, Abchazja, Rosja, Osetia Południowa i Uzbekistan są krajami, gdzie występuje najwięcej Nugzar. Nugzar zaczyna się od litery N i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Nugzar na świecie

Nugzar być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Nugzar jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Nugzar. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Nugzar jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Nugzar i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Nugzar na świecie

Zobacz mapę imienia Nugzar

Jeśli rozważasz imię Nugzar jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Nugzar, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Nugzar będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Nugzar jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Nugzar na mapie

 1. Gruzja Gruzja (9059)
 2. Abchazja Abchazja (1109)
 3. Rosja Rosja (374)
 4. Osetia Południowa Osetia Południowa (148)
 5. Uzbekistan Uzbekistan (136)
 6. Izrael Izrael (44)
 7. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (29)
 8. Grecja Grecja (16)
 9. Estonia Estonia (9)
 10. Belgia Belgia (8)
 11. Kazachstan Kazachstan (8)
 12. Armenia Armenia (7)
 13. Azerbejdżan Azerbejdżan (5)
 14. Białoruś Białoruś (5)
 15. Ukraina Ukraina (2)
 16. Austria Austria (2)
 17. Kanada Kanada (2)
 18. Niemcy Niemcy (2)
 19. Francja Francja (2)
 20. Norwegia Norwegia (2)
 21. Słowacja Słowacja (1)
 22. Australia Australia (1)
 23. Brazylia Brazylia (1)
 24. Cypr Cypr (1)
 25. Dania Dania (1)
 26. Hiszpania Hiszpania (1)
 27. Finlandia Finlandia (1)
 28. Kirgistan Kirgistan (1)
 29. Łotwa Łotwa (1)
 30. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 31. Szwecja Szwecja (1)
 32. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Nugzar jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Nugzar, masz krewnego o imieniu Nugzar, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Nugzar lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.