Imię AageZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Aage. Imię Aage jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Aage, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Aage pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Aage mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Aage, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Aage można znaleźć częściej w tych krajach: Dania, Norwegia, Stany Zjednoczone, Szwecja i Kanada. Istotne występowanie Aage w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Aage to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Aage z powodu preferencji dla litery A.

Aage to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Aage to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Dania, Norwegia, Stany Zjednoczone, Szwecja i Kanada są krajami, gdzie występuje najwięcej Aage. Aage zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Aage na świecie

Aage być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Aage jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Aage. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Aage jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Aage i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Aage na świecie

Zobacz mapę imienia Aage

Jeśli rozważasz imię Aage jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Aage, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Aage będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Aage jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Aage na mapie

 1. Dania Dania (4662)
 2. Norwegia Norwegia (2338)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (186)
 4. Szwecja Szwecja (103)
 5. Kanada Kanada (60)
 6. Niemcy Niemcy (37)
 7. Estonia Estonia (23)
 8. Niderlandy Niderlandy (22)
 9. Indie Indie (19)
 10. Pakistan Pakistan (17)
 11. Grenlandia Grenlandia (14)
 12. Brazylia Brazylia (11)
 13. Afryka Południowa Afryka Południowa (11)
 14. Argentyna Argentyna (10)
 15. Tajlandia Tajlandia (9)
 16. Katar Katar (8)
 17. Wyspy Owcze Wyspy Owcze (7)
 18. Finlandia Finlandia (6)
 19. Anglia Anglia (6)
 20. Islandia Islandia (6)
 21. Francja Francja (4)
 22. Irak Irak (4)
 23. Meksyk Meksyk (3)
 24. Australia Australia (3)
 25. Hiszpania Hiszpania (3)
 26. Luksemburg Luksemburg (2)
 27. Austria Austria (2)
 28. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
 29. Szwajcaria Szwajcaria (2)
 30. Chile Chile (2)
 31. Indonezja Indonezja (2)
 32. Litwa Litwa (1)
 33. Monako Monako (1)
 34. Myanmar Myanmar (1)
 35. Malezja Malezja (1)
 36. Belgia Belgia (1)
 37. Peru Peru (1)
 38. Filipiny Filipiny (1)
 39. Paragwaj Paragwaj (1)
 40. Chiny Chiny (1)
 41. Rosja Rosja (1)
 42. Ekwador Ekwador (1)
 43. Syria Syria (1)
 44. Egipt Egipt (1)
 45. Turcja Turcja (1)
 46. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (1)
 47. Grecja Grecja (1)
 48. Kambodża Kambodża (1)
 49. Laos Laos (1)
 50. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Aage jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Aage, masz krewnego o imieniu Aage, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Aage lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.