Imię AbabacarZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Ababacar. Imię Ababacar jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Ababacar, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Ababacar pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Ababacar to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Ababacar może być imieniem unisex.

Imię Ababacar można znaleźć częściej w tych krajach: Senegal, Mali, Stany Zjednoczone, Niger i Hiszpania. Istotne występowanie Ababacar w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Ababacar to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery A, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Ababacar z powodu preferencji dla litery A.

Ababacar to imię, które zaczyna się od litery A. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od A, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery A.

Podsumowując, Ababacar to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Senegal, Mali, Stany Zjednoczone, Niger i Hiszpania są krajami, gdzie występuje najwięcej Ababacar. Ababacar zaczyna się od litery A i w zasadzie jest imieniem dla chłopców, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Ababacar na świecie

Ababacar być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Ababacar jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Ababacar. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Ababacar jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Ababacar i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Ababacar na świecie

Zobacz mapę imienia Ababacar

Jeśli rozważasz imię Ababacar jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Ababacar, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Ababacar będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Ababacar jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Ababacar na mapie

 1. Senegal Senegal (9712)
 2. Mali Mali (331)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (62)
 4. Niger Niger (54)
 5. Hiszpania Hiszpania (53)
 6. Francja Francja (30)
 7. Mauretania Mauretania (24)
 8. Brazylia Brazylia (10)
 9. Maroko Maroko (9)
 10. Kanada Kanada (8)
 11. Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (6)
 12. Włochy Włochy (6)
 13. Burkina Faso Burkina Faso (5)
 14. Niemcy Niemcy (4)
 15. Belgia Belgia (3)
 16. Anglia Anglia (3)
 17. Szwecja Szwecja (2)
 18. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (2)
 19. Serbia Serbia (1)
 20. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
 21. Sudan Sudan (1)
 22. Tanzania Tanzania (1)
 23. Angola Angola (1)
 24. Afryka Południowa Afryka Południowa (1)
 25. Benin Benin (1)
 26. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga (1)
 27. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 28. Irlandia Północna Irlandia Północna (1)
 29. Ghana Ghana (1)
 30. Gambia Gambia (1)
 31. Grecja Grecja (1)
 32. Malezja Malezja (1)
 33. Niderlandy Niderlandy (1)
 34. Filipiny Filipiny (1)
 35. Katar Katar (1)
 36. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Ababacar jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Ababacar, masz krewnego o imieniu Ababacar, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Ababacar lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.