Imię GeluZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Gelu. Imię Gelu jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Gelu, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Gelu pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Gelu to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Gelu może być imieniem unisex.

W przypadku Gelu mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Gelu, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Imię Gelu można znaleźć częściej w tych krajach: Rumunia, Indie, Hiszpania, Stany Zjednoczone i Papua-Nowa Gwinea. Istotne występowanie Gelu w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Nazwa Gelu na świecie

Gelu być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Gelu jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Gelu. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Gelu jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Gelu i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Gelu na świecie

Zobacz mapę imienia Gelu

Jeśli rozważasz imię Gelu jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Gelu, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Gelu będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Gelu jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Gelu na mapie

 1. Rumunia Rumunia (6901)
 2. Indie Indie (686)
 3. Hiszpania Hiszpania (181)
 4. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (134)
 5. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (123)
 6. Nepal Nepal (103)
 7. Kanada Kanada (82)
 8. Mołdawia Mołdawia (69)
 9. Indonezja Indonezja (54)
 10. Anglia Anglia (44)
 11. Portugalia Portugalia (37)
 12. Wenezuela Wenezuela (37)
 13. Włochy Włochy (36)
 14. Belgia Belgia (28)
 15. Niemcy Niemcy (28)
 16. Szwecja Szwecja (15)
 17. Nigeria Nigeria (13)
 18. Filipiny Filipiny (13)
 19. Francja Francja (10)
 20. Grecja Grecja (10)
 21. Brazylia Brazylia (9)
 22. Etiopia Etiopia (9)
 23. Malezja Malezja (7)
 24. Tajwan Tajwan (5)
 25. Austria Austria (4)
 26. Dania Dania (3)
 27. Afryka Południowa Afryka Południowa (3)
 28. Meksyk Meksyk (2)
 29. Argentyna Argentyna (2)
 30. Norwegia Norwegia (2)
 31. Szwajcaria Szwajcaria (2)
 32. Pakistan Pakistan (2)
 33. Rosja Rosja (2)
 34. Tajlandia Tajlandia (2)
 35. Chorwacja Chorwacja (2)
 36. Malawi Malawi (1)
 37. Oman Oman (1)
 38. Bułgaria Bułgaria (1)
 39. Peru Peru (1)
 40. Chiny Chiny (1)
 41. Republika Czeska Republika Czeska (1)
 42. Turcja Turcja (1)
 43. Finlandia Finlandia (1)
 44. Uganda Uganda (1)
 45. Samoa Samoa (1)
 46. Węgry Węgry (1)
 47. Irlandia Irlandia (1)
 48. Izrael Izrael (1)
 49. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 50. Kuwejt Kuwejt (1)
 51. Kazachstan Kazachstan (1)
 52. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Gelu jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Gelu, masz krewnego o imieniu Gelu, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Gelu lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.