Imię KonstantineZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Konstantine. Imię Konstantine jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Konstantine, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Konstantine pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Konstantine to imię dla chłopców, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Konstantine może być imieniem unisex.

W przypadku Konstantine mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Konstantine, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Konstantine to imię, które zaczyna się od litery K. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od K, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery K.

Nazwa Konstantine na świecie

Konstantine być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Konstantine jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Konstantine. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Konstantine jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Konstantine i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Konstantine na świecie

Zobacz mapę imienia Konstantine

Jeśli rozważasz imię Konstantine jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Konstantine, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Konstantine będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Konstantine jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Konstantine na mapie

 1. Gruzja Gruzja (5971)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (687)
 3. Abchazja Abchazja (494)
 4. Kanada Kanada (106)
 5. Rosja Rosja (93)
 6. Osetia Południowa Osetia Południowa (90)
 7. Grecja Grecja (61)
 8. Niemcy Niemcy (33)
 9. Anglia Anglia (19)
 10. Indie Indie (17)
 11. Białoruś Białoruś (14)
 12. Australia Australia (10)
 13. Kazachstan Kazachstan (9)
 14. Uzbekistan Uzbekistan (9)
 15. Ukraina Ukraina (8)
 16. Filipiny Filipiny (6)
 17. Szwecja Szwecja (6)
 18. Francja Francja (4)
 19. Szkocja Szkocja (4)
 20. Belgia Belgia (3)
 21. Norwegia Norwegia (3)
 22. Malezja Malezja (2)
 23. Namibia Namibia (2)
 24. Singapur Singapur (2)
 25. Uganda Uganda (2)
 26. Afryka Południowa Afryka Południowa (2)
 27. Izrael Izrael (2)
 28. Włochy Włochy (1)
 29. Łotwa Łotwa (1)
 30. Austria Austria (1)
 31. Nigeria Nigeria (1)
 32. Azerbejdżan Azerbejdżan (1)
 33. Niderlandy Niderlandy (1)
 34. Bułgaria Bułgaria (1)
 35. Nauru Nauru (1)
 36. Brazylia Brazylia (1)
 37. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 38. Katar Katar (1)
 39. Szwajcaria Szwajcaria (1)
 40. Kamerun Kamerun (1)
 41. Cypr Cypr (1)
 42. Republika Czeska Republika Czeska (1)
 43. Tajlandia Tajlandia (1)
 44. Tanzania Tanzania (1)
 45. Dania Dania (1)
 46. Estonia Estonia (1)
 47. Finlandia Finlandia (1)
 48. Walia Walia (1)
 49. Hongkong Hongkong (1)
 50. Indonezja Indonezja (1)
 51. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Konstantine jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Konstantine, masz krewnego o imieniu Konstantine, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Konstantine lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.