Imię MigdaliaZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Migdalia. Imię Migdalia jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Migdalia, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Migdalia pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Migdalia to imię dla dziewczynek, które występuje w większości miejsc, gdzie jest znane. Jednak warto zauważyć, że to samo imię może być męskie lub żeńskie, w zależności od kraju, a istnieją nawet kraje, gdzie Migdalia może być imieniem unisex.

Imię Migdalia można znaleźć częściej w tych krajach: Kuba, Wenezuela, Stany Zjednoczone, Puerto Rico i Gwatemala. Istotne występowanie Migdalia w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Migdalia to imię dla dziewczynek, które zaczyna się od litery M, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Migdalia z powodu preferencji dla litery M.

Migdalia to imię, które zaczyna się od litery M. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla dziewczynek, które zaczynają się od M, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery M.

Podsumowując, Migdalia to piękne imię, które jest nierówno rozpowszechnione na świecie, przy czym Kuba, Wenezuela, Stany Zjednoczone, Puerto Rico i Gwatemala są krajami, gdzie występuje najwięcej Migdalia. Migdalia zaczyna się od litery M i w zasadzie jest imieniem dla dziewczynek, ale najważniejsze w imieniu jest to, że osoba, która je nosi, go lubi.

Nazwa Migdalia na świecie

Migdalia być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Migdalia jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Migdalia. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Migdalia jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Migdalia i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Migdalia na świecie

Zobacz mapę imienia Migdalia

Jeśli rozważasz imię Migdalia jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Migdalia, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Migdalia będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Migdalia jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Migdalia na mapie

 1. Kuba Kuba (37806)
 2. Wenezuela Wenezuela (18250)
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (10297)
 4. Puerto Rico Puerto Rico (5329)
 5. Gwatemala Gwatemala (4185)
 6. Panama Panama (4063)
 7. Nikaragua Nikaragua (3887)
 8. Meksyk Meksyk (2926)
 9. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (1958)
 10. Honduras Honduras (611)
 11. Kolumbia Kolumbia (347)
 12. Salwador Salwador (217)
 13. Kostaryka Kostaryka (190)
 14. Ekwador Ekwador (172)
 15. Hiszpania Hiszpania (145)
 16. Peru Peru (86)
 17. Brazylia Brazylia (24)
 18. Paragwaj Paragwaj (17)
 19. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (14)
 20. Francja Francja (13)
 21. Chile Chile (9)
 22. Argentyna Argentyna (5)
 23. Szwecja Szwecja (5)
 24. Norwegia Norwegia (4)
 25. Belize Belize (4)
 26. Anglia Anglia (4)
 27. Włochy Włochy (4)
 28. Niderlandy Niderlandy (3)
 29. Kanada Kanada (3)
 30. Afganistan Afganistan (2)
 31. Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (2)
 32. Republika Czeska Republika Czeska (2)
 33. Kajmany Kajmany (1)
 34. Albania Albania (1)
 35. Pakistan Pakistan (1)
 36. Angola Angola (1)
 37. Boliwia Boliwia (1)
 38. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
 39. Surinam Surinam (1)
 40. Republika Konga Republika Konga (1)
 41. Chiny Chiny (1)
 42. Tajwan Tajwan (1)
 43. Jemen Jemen (1)
 44. Niemcy Niemcy (1)
 45. Grecja Grecja (1)
 46. Jersey Jersey (1)
 47. Korea Południowa Korea Południowa (1)
 48. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Migdalia jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Migdalia, masz krewnego o imieniu Migdalia, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Migdalia lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.