Imię VillasZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Villas. Imię Villas jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Villas, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Villas pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

Imię Villas można znaleźć częściej w tych krajach: Indie, Stany Zjednoczone, Brazylia, Meksyk i Filipiny. Istotne występowanie Villas w tych krajach sugeruje historyczny związek między nimi.

Ponieważ Villas to imię unisex, które zaczyna się od litery V, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Villas z powodu preferencji dla litery V.

Nazwa Villas na świecie

Villas być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Villas jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Villas. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Villas jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Villas i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Villas na świecie

Zobacz mapę imienia Villas

Jeśli rozważasz imię Villas jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Villas, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Villas będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Villas jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Villas na mapie

 1. Indie Indie (137)
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (78)
 3. Brazylia Brazylia (12)
 4. Meksyk Meksyk (12)
 5. Filipiny Filipiny (8)
 6. Cypr Cypr (8)
 7. Hiszpania Hiszpania (6)
 8. Kenia Kenia (5)
 9. Portugalia Portugalia (4)
 10. Uganda Uganda (4)
 11. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (4)
 12. Zambia Zambia (4)
 13. Ghana Ghana (4)
 14. Afryka Południowa Afryka Południowa (3)
 15. Anglia Anglia (3)
 16. Norwegia Norwegia (3)
 17. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (3)
 18. Kanada Kanada (2)
 19. Chiny Chiny (2)
 20. Zimbabwe Zimbabwe (2)
 21. Francja Francja (2)
 22. Hongkong Hongkong (2)
 23. Kambodża Kambodża (2)
 24. Nauru Nauru (2)
 25. Panama Panama (1)
 26. Peru Peru (1)
 27. Papua-Nowa Gwinea Papua-Nowa Gwinea (1)
 28. Pakistan Pakistan (1)
 29. Puerto Rico Puerto Rico (1)
 30. Tajlandia Tajlandia (1)
 31. Kolumbia Kolumbia (1)
 32. Kostaryka Kostaryka (1)
 33. Wenezuela Wenezuela (1)
 34. Niemcy Niemcy (1)
 35. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (1)
 36. Dania Dania (1)
 37. Honduras Honduras (1)
 38. Indonezja Indonezja (1)
 39. Włochy Włochy (1)
 40. Mozambik Mozambik (1)
 41. Nigeria Nigeria (1)
 42. Niderlandy Niderlandy (1)
 43. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Villas jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Villas, masz krewnego o imieniu Villas, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Villas lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.