Imię VojislavZnalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej na temat imienia Vojislav. Imię Vojislav jest imieniem osobowym, które z pewnością z jakiegoś powodu przykuło Twoją uwagę. Nazwy osobowe takie jak Vojislav, to te, które wyróżniają człowieka spośród innych, zapewniając mu osobowość. W połączeniu z nazwiskiem lub nazwiskami, imię Vojislav pomaga osobie być znaną i wyjątkową w swojej społeczności.

W przypadku Vojislav mamy do czynienia z imieniem, które występuje w wielu krajach. Ale jeśli interesuje cię pochodzenie Vojislav, najlepiej jest spojrzeć na kraje, gdzie ma ono największe występowanie, dlatego polecamy odwiedzenie naszej mapy świata z imionami.

Ponieważ Vojislav to imię dla chłopców, które zaczyna się od litery V, wielu ludzi decyduje się dać swoim dzieciom imię Vojislav z powodu preferencji dla litery V.

Vojislav to imię, które zaczyna się od litery V. Możesz je znaleźć w naszych listach imion dla chłopców, które zaczynają się od V, a także w listach imion z różnych krajów, które zaczynają się od litery V.

Nazwa Vojislav na świecie

Vojislav być może zwróciło Twoją uwagę, ponieważ jest to imię dobrze znane w Twoim kraju. A może Vojislav jest egzotycznym imieniem w kraju, w którym mieszkasz? Na pewno nie zastanawiałeś się, ile znasz osób, których imię brzmi Vojislav. Na tej stronie możesz dowiedzieć się, w których krajach Vojislav jest najczęściej spotykanym imieniem. I oczywiście możesz dowiedzieć się, do którego kraju powinieneś się przeprowadzić, jeśli Twoje nazwisko brzmi Vojislav i chcesz być rozpoznawany jako osoba o innym, wyjątkowym nazwisku.

Kraje z największą liczbą osób o imieniu Vojislav na świecie

Zobacz mapę imienia Vojislav

Jeśli rozważasz imię Vojislav jako imię dla swojego syna lub córki, ale chcesz się dowiedzieć, czy jest to imię znane na całym świecie, to trafiłeś na właściwą stronę. Dziś, dzięki nowym technologiom i globalizacji, jesteśmy bardziej połączeni niż kiedykolwiek. Dlatego to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za przemyślenie imienia dla Twojego dziecka. Istnieje szansa, że jeśli nazwiesz swoje dziecko Vojislav, to później, gdy będzie dorosłe, będzie chciało ocierać się o ludzi z innych części świata. Czy Vojislav będzie popularne w tych innych miejscach? Oto Twoja szansa, aby dowiedzieć się, w jakich krajach Vojislav jest najbardziej typowym imieniem.

Imię osoby Vojislav na mapie

 1. Serbia Serbia (19054)
 2. Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (2734)
 3. Czarnogóra Czarnogóra (2159)
 4. Chorwacja Chorwacja (767)
 5. Macedonia Macedonia (413)
 6. Kosowo Kosowo (383)
 7. Austria Austria (224)
 8. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (218)
 9. Słowenia Słowenia (204)
 10. Niemcy Niemcy (159)
 11. Kanada Kanada (88)
 12. Szwajcaria Szwajcaria (84)
 13. Szwecja Szwecja (67)
 14. Francja Francja (46)
 15. Anglia Anglia (31)
 16. Norwegia Norwegia (11)
 17. Brazylia Brazylia (8)
 18. Republika Czeska Republika Czeska (8)
 19. Afryka Południowa Afryka Południowa (7)
 20. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie (5)
 21. Włochy Włochy (5)
 22. Australia Australia (3)
 23. Peru Peru (3)
 24. Dania Dania (3)
 25. Bułgaria Bułgaria (2)
 26. Hiszpania Hiszpania (2)
 27. Węgry Węgry (2)
 28. Luksemburg Luksemburg (1)
 29. Malta Malta (1)
 30. Meksyk Meksyk (1)
 31. Niderlandy Niderlandy (1)
 32. Nowa Zelandia Nowa Zelandia (1)
 33. Azerbejdżan Azerbejdżan (1)
 34. Belgia Belgia (1)
 35. Rosja Rosja (1)
 36. Singapur Singapur (1)
 37. Słowacja Słowacja (1)
 38. Chile Chile (1)
 39. Cypr Cypr (1)
 40. Wenezuela Wenezuela (1)
 41. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (1)
 42. Wietnam Wietnam (1)
 43. Republika Dominikańska Republika Dominikańska (1)
 44. Egipt Egipt (1)
 45. Zimbabwe Zimbabwe (1)
 46. Grecja Grecja (1)
 47. Islandia Islandia (1)
 48. Kuwejt Kuwejt (1)
 49. Liechtenstein Liechtenstein (1)
 50. Skorzystaj z naszej mapy świata, aby szybko i łatwo wyświetlić wszystkie dane potrzebne do poznania, gdzie Vojislav jest powszechnie używane, a gdzie jest to egzotyczne imię. Nasza mapa świata łączy się z bazą danych, która jest regularnie aktualizowana, z nowymi danymi o nazwiskach ludzi na całym świecie. Jeśli nazywasz się Vojislav, masz krewnego o imieniu Vojislav, zastanawiasz się nad nazwaniem postaci w swojej powieści Vojislav lub jest to imię, które wybrałeś dla swojego dziecka, zobacz ile innych osób na świecie możesz znaleźć o tym imieniu i w jakim kraju się znajdują.